HİJYEN

 

Okulumuzda Nano Dezenfektan AG ile hastalıklara dur diyoruz.
Kış aylarıyla beraber mikroplar, virüsler ve dolayısıyla bulaşıcı hastalıklar sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Yaşları nedeniyle bağışıklık sistemleri henüz tam olarak gelişmeyen çocuklarımız, mevsimsel hastalıklara daha kolay yakalanır. Yaşadığımız çevrenin temizlik ve hijyenine ne kadar dikkat etsek te çevremiz sıcak veya soğuk hava koşulları fark etmeksizin bakteriler ve virüsler ile çevrilidir. Birçok tedbir yöntemi ile bu virüs ve bakterilere karşı kendimizi korumaya çalışırız. Virüsler bağışıklığı henüz tam gelişmemiş çocuklar vasıtasıyla anaokullarına taşınır ve buradan da okul eşyalarına bulaşır. Böylece anaokulunuz, virüs ve bakterinin diğer çocuklara geçiş noktası haline gelir.

“ Nano Hijyen “ uygulaması ile anaokulunuzda ki yerleşik tüm virüs ve bakterilere karşı artık savunmasız değilsiniz.

Sağlık Bakanlığı ve TSE onay belgeli, Nano Hijyen Silperox uygulaması sonrasında, tüm ortamlar beş dakika içinde bilinen ve risk grubunda olan 650 bulaşıcı virüs ve bakteri yok olur. Uygulama sonrası okulumuz etkisini 3 ay boyunca koruyan Nano Hijyen ile hastalıklara kapısını kapatmış olacaktır.

Alışılan temizleme yöntemleri ile yapılan temizlik kısa süreli hijyen sağlamaktadır. Bu yöntemler ile yapılan temizlik işlemleri sonrasında birçok bakteri ve virüs üremeye devam ederler ve hatta bazı bakteri ve virüsler birçok temizlik malzemesine dayanacak kadar güçlüdürler. Bunun yanı sıra kullanılan birçok temizlik malzemesi insan sağlığına ciddi zarar vermekle beraber kanserojen maddeler içermektedir. Nano Hijyen Silperox uygulaması ile çok güçlü anti bakteriyel ve anti viral etkinlik başlar ve kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi birçok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir.

 

0216 483 58 23
Bahcelievler Mahallesi,Barış Sokak, No: 31 Pendik / İSTANBUL